Lednice volně stojící, nebo vestavná?

Většina lednic je vedena jako volně stojící, ale je i široká nabídka lednic vestavných. Výběr lednice je nejen otázkou finančních možností, ale záleží i na vašem vkusu, stávajícím designu vaší kuchyně. V případě, že máte ostatní spotřebiče vestavěné, je určitě vhodné v tomto stylu pokračovat a zvolit i lednici vestavnou. Pokud však plánujete v nejbližší době výměnu linky či stěhování, nebo řešíte problémy s prostorem, zvolte raději lednici volně stojící.

Vestavné lednice


Jde o speciální úpravu lednice, aby byla kompaktní součástí kuchyňské linky. Otvírání dveří je upraveno tak, aby se lednice dala natěsno vsadit do linky bez ztráty možnosti plně otevřít její dveře. Povrchová úprava čelního panelu tak může být identická s úpravou celé kuchyňské linky a dotváří celkový design. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena.

Při výběru vestavné lednice je vhodné předem se poradit s firmou, která bude kuchyňskou linku instalovat a ujasnit si přesné rozměry prostoru pro lednici.

Volně stojící lednice


Výhodou volně stojící lednice je nižší pořizovací cena a snadná možnost jejího přemístění a tím pádem využití i v jiném prostoru v případě přestavby či stěhování.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní