Kozí kaše - rýžová

Kozí kaše rýžová je vhodným první mléčným příkrmem pro kojence od ukončeného 4. měsíce života. Kaše je lehce stravitelná, neobsahuje kravské mléko ani lepek, má téměř nulový obsah tuku, není však náhražkou mateřského mléka! Suroviny pro výrobu této kaše jsou v nejvyšší kvalitě a pochází ze zemí Evropské unie. Kojenecké kozí mléko obsažené v Kozích kaších je doplněné o vitamin B12, kyselinu listovou (B9) a o železo, v množství odpovídajícím doporučeným denním dávkám, které kojenci a malé děti potřebují.

obrázek ke článku Kozí kaše - rýžová

Rýžová instantní mouka představuje významný zdroj energie při vynikající stravitelnosti. Je vynikajícím zdrojem škrobových polysacharidů. Usnadňuje bezezbytkové trávení bílkoviny bez přítomnosti lepkové frakce. Rýže pomáhá regulovat optimální hladinu krevního cukru, je vhodná pro nemocné s celiakií.

Vedlejší příznaky
Kojenecké kozí mléko obsažené v Kozí kaši může na počátku zavádění vést k řidší stolici, což je přirozený jev. Avšak po 2 - 3 dnech podávání dojde k normalizaci.

Kaši podávejte lžičkou, dlouhodobým podáváním v lahvičce můžete poškodit chrup dítěte.

Kaše je vhodná i při bezlepkové dietě starších dětí a dospělých.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní