Kapsle Nespresso - Dhjana (první AAA Limited edition)

Limitovaná edice Dhjana je výsledkem jemného propojení těch nejlepších AAA káv druhu Arabica pocházejících z Brazílie, Kolumbie, Kostariky a druhu Robusta z Indie. Každá z těchto čtyř jedinečných oblastí přináší do směsi aroma, tělo a hloubku chuti, které přispívají k výjimečnému zážitku. Bronzová barva kapsle je inspirována barvou země, ze které káva vzešla a dokonale odráží jedinečnost této limitované edice.

Dhjana (síla 8) – sametová konzistence, delikátní mléčné tóny obohacené osvěžujícím osobitým aroma ovoce a plné tělo. Z prosluněných hor Mogiana v Brazílii, regionu pěstujícího nejjemnější kávy Arabica, získává svoji vyváženost a intenzitu. Kávy Arabica pěstované v úrodných tropických lesech Kostariky jí dodávají sametovou texturu s jemným mléčným podtónem. Osvěžující ovocné chutě kávě Dhjana propůjčuje Arabica z Kolumbie, indická Robusta jí dodává plné tělo a sílu s jemnou hořkostí. Tuto kávu si nejlépe vychutnáte v šálku espresso (40 ml).


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní