Kapsle Nescafé - Dolce Gusto

Kávovary Dolce Gusto Nescafé přinášejí nový způsob vaření kávy. Káva do kávovaru Krups je k dispozici ve formě kapslí, a to v širokém sortimentu. Aby káva vydržela opravdu čerstvá, je kapsle po naplnění hermeticky uzavřena. Kapsli stačí jednoduše zasunout do přístroje a potřebný tlak vám umožní vychutnat si opravdový požitek z kávy, která je připravena ze 100% pražené a mleté kávy Arabica. Tlak 14 barů v kombinaci s mléčnými kapslemi vytvoří navíc neodolatelnou a nádherně hustou mléčnou pěnu, kterou znáte z těch nejlepších kaváren.

obrázek ke článku Kapsle Nescafé - Dolce Gusto

 • Dolce Gusto Latté Macchiatto (v překladu skvrnité mléko) varianta bez cukru – Toto nescafé obsahuje více mléka než klasické Cappuccino, jsou v něm jen přirozeně se vyskytující cukry. Jde o napěněné horké mléko s jemným, přitom bohatým a aromatickým Espressem, které vykouzlí ve sklenici typické tři vrstvy jako v opravdové kavárně. Tato káva je opravdovým požitkem, doporučuje se podávat ve vysoké skleničce.
 • Dolce Gusto Espresso - Intenzivní a bohatá chuť se sametově hebkou pěnou „Crema“ vás ujistí, že pijete opravdové Espresso. Právě „Crema“ vytváří „čepičku“, která pomáhá uchovat aroma a chuť samotné kávy. Malý šálek Espressa je tím nejlepším způsobem, jak si odpočinout po jídle.
 • Dolce Gusto Espresso Intenso – jde o extra silné Espresso, obsahuje 100% praženou mletou kávu Arabica. Dokáže vykouzlit ten správný požitek ze silné kávy italského typu.
 • Dolce Gusto Espresso Barista - špičkové Espresso, intenzivní chuť, silné tělo, bohaté aroma. Vhodné pro šálek 40 ml.
 • Dolce Gusto Cappuccino - oblíbený, původní italský kávový nápoj. Parou ohřáté, napěněné mléko se poddává vrstvě jemného Espressa. Na vrcholu pak zůstává bohatá hustá pěna. Název nápoje Cappuccino se odvozuje od jeho podobnosti s hnědými rouchy a bílými kápěmi kapucínských mnichů.
 • Dolce Gusto Ice Capuccino - ideální nápoj pro teplé dny. Osvěžující kombinace silného Espressa a jemného mléka. Pro zesílení osvěžení přidejte led.
 • Dolce Gusto Caffé Lungo - lahodná a přitom silná káva. Nabízí nezaměnitelné aroma pod sametovou pěnou. Lungo označuje více vody, jde o tzv. dlouhé Espresso. Tím, že se skrz kávu pustí více vody, vznikne velký šálek plný chuti. Pro jemnější nápoj je vhodné přidat trochu mléka.
 • Dolce Gusto Mocha - jedná se o kombinaci mléka, čokolády a kávy. Připravuje se do sklenice či hrnku, celkový objem nápoje je 210 ml.
 • Dolce Gusto Chococino - sametová horká čokoláda s plnou chutí speciálně vybraných kakaových bobů, završená jemnou pěnou mléka. Je to pravý požitek pro milovníky opravdové čokolády.
 • Dolce Gusto Chai Tea Latte - výjimečná směs černého čaje a exotického koření (skořice, kardamon, zázvor a hřebíček). Kombinace s mlékem zvýrazní lahodné souznění všech chutí a vyústí v harmonický požitek. Vhodný šálek 220 ml.
 • Dolce Gusto Nesquik - nápoj určený spíše pro děti. Obsahuje špetku vanilky, má nižší obsah kakaa, tudíž je méně hořký. Připravuje se s kapslí plnotučného mléka, objem nápoje 160 ml.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní