Kapsle Nespresso - bezkofeinové směsi Decaffeinato

Jedná se o kombinaci různých jihoamerických káv Arabica, které směsi propůjčují individuálně jak nakyslost, tak i vyváženost. Přidáním africké kávy Robusta je posílen charakter směsi. Tato směs přirozeně zbavena kofeinu je lehčí, má více pěny. Nabízí bohatou, delikátní rovnováhu mezi jemností a nakyslostí. Pro pěnu kávy Decaffeinato je typická její oříšková barva a stejnorodá skladba na jazyku.

obrázek ke článku Kapsle Nespresso - bezkofeinové směsi Decaffeinato

  • Decaffeinato (síla 2) - ovocné a delikátní. Směs jihoamerické kávy Arabica doplňuje jen malá špetka kávy Robusta. Směs je lehce upražená, aby se rozvinulo aroma červených plodů. Ideální množství šálek Aspresso nebo Cappuccino, hodí se k podávání kdykoliv během dne.
  • Decaffeinato Lungo (síla 2) – sametové a aromatické. Pomalé pražení této směsi jihoamerických káv Arabica doplněných kávou Robusta dává této směsi jemné krémové tělo a aroma z pražení a obilnin. V této kávě vynikají příchutě červeného ovoce vyvážené sladkým nádechem cereálií. Káva je lehká a jemná, nejlépe chutná ve velkém šálku (110 ml).
  • Decaffeinato Intenso (síla 7) - vydatné a intenzivní. Silně pražené druhy kávy Arabica z Jižní Ameriky se špetkou kávy Robusta dodává tomuto druhu veškerou sílu skutečného espressa. Má jemný nádech kakaa a pražených cereálií. Intenzivní bohatá chuť s mírně zvýšenou nakyslostí chutná nejlépe v malém šálku Espresso (40 ml). Podávání této kávy je ideální kdykoliv během dne.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní