Kapsle Nespresso - Naora (Limited edition)

Díky prodloužení doby zrání kolumbijských kávových třešní Castillo se kávovým odborníkům společnosti Nespresso ve spolupráci s kolumbijskými pěstiteli podařilo dosáhnout jedinečné a potěšující nové chuti limitované edice kávy Naora. Kávové třešně Castillo představují jeden z mála druhů, jenž je možné nechat přezrát, aniž by kávové třešně spadly samy z větví. Díky svému charakteru dosahují kávové třešně Castillo výrazné kvality, jako je vyšší hustota a větší velikost, a zároveň mohou absorbovat maximální množství živin a načerpat více aromatických látek. Naora je uzavřena ve fialovorůžové kapsli, která odráží její charakter červeného ovoce a třešní pozdního sběru.

obrázek ke článku Kapsle Nespresso - Naora (Limited edition)

Naora (síla 5) - střední tělo, jemně nahořklé s vyšší ovocnou kyselostí. Jde o kombinaci vysoce kvalitních kávových zrn z regionů Kolumbie, jež vynikají svými jemnými, sladkými tóny. Mimořádná kvalita kávy, která je získána dlouhým zráním, nechává rozvinout tóny připomínající divoký černý rybíz a borůvku. Díky ideálnímu klimatu dochází u kávy Naora k rozšíření aromatických složek a vytváří se jemnější struktura a vyvážená chuť. Tato káva je připravena se stejnou pečlivou přesností a láskou jako jemné víno. Kávu Naora je možné podávat kdykoliv během dne, nejlépe si ji vychutnáte v šálku espresso (40 ml). Můžete do ní přidat i mléko a vytvořit tak jemnou harmonii.

Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní