Výhody homeopatik

Homeopatické léky jsou vhodnou alternativou klasických léků v celé řadě onemocnění a obtíží. Jsou bez vedlejších účinků, užívat je může prakticky každý, a to bez ohledu na fyzický stav, pohlaví či věk.

Homeopatika dokážou efektivně léčit celou řadu obtíží, a to bez jakýchkoliv toxických účinků na organismus. To má značný význam pro pacienty, kteří dávají přednost přírodním produktům, neboť nechtějí, aby se v jejich těle hromadily toxické látky.

Výhody použití homeopatických léků:


  • Nezpůsobují alergické reakce - homeopatika, na rozdíl od antibiotik a jiných léků, nezpůsobují žádné život ohrožující alergické reakce.
  • Nedochází k nadměrnému zatěžování ledvin a jater - homeopatika organismus v žádném případě nezatěžují a lze je tedy bez obav užívat k léčbě řady onemocnění. Jsou vhodné i pro diabetiky, pacienty s chronickým onemocněním jater, ledvin a dalším onemocněním, kdy užívání množství různých léků ještě více zatěžuje právě zmiňované orgány.
  • Řeší i těhotenské obtíže - řada obtíží v době těhotenství se nedá řešit klasickými léky, neboť hrozí riziko průchodu léků placentou s možným negativním ovlivněním plodu. I zde nabízejí homeopatika přijatelné řešení.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...
Vyhledávání na webu nasevyziva.cz: 
domácí lékař Domací lékař - alternativní medicína

léčba, prevence, osvědčené postupy našich předků
 
 
Všechny články v aktuální sekci:


Další články najdete v sekci
Výhody a možnosti léčby homeopatiky
 

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní