Kombinované lednice

Kombinovaná lednice je pro většinu domácností ideálním řešením, má dostatečně velký mrazák a přitom nezabírá zbytečně moc místa. Nabízí tak zároveň možnost chlazení a mražení. Lednice jednotlivých výrobců se od sebe liší nejen svým designem, ale i vnitřním provedením, spotřebou energie, funkcemi, povrchovou úpravou a v neposlední řadě i cenou.

U dvoudveřových kombinovaných chladniček je chladicí a mrazicí část umístěna odděleně. Podle toho, jak často se chystáte mrazící část využívat, můžete se rozhodnout buď pro model kombinované chladničky s mrazákem nahoře, nebo dole.

I když stále převládají lednice v provedení bílý lak, narůstá v poslední době poptávka po úpravě imitující nerez provedení (INOX - folie). Tato specifikace se týká přední části dveří, boky jsou ve většině případů pouze šedé bez nerezové úpravy. Skutečné nerez provedení nabízejí skoro všichni výrobci až u produktů ve vyšších cenových hladinách.

Rozměry kombinovaných lednic jsou většinou standardizované ve své šířce, a to na 50 cm, 55 cm, nebo 60 cm, hloubka bývá v rozsahu 60 - 65 cm. Celkový objem se tak odvíjí od výšky lednice.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...
Vyhledávání na webu nasevyziva.cz: 
domácí lékař Domací lékař - alternativní medicína

léčba, prevence, osvědčené postupy našich předků
 
 
Všechny články v aktuální sekci:


Další články najdete v sekci
Kombinované lednice
 

(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní