Vnitřní vybavení myčky, mycí tablety, leštidlo

Vnitřní prostor myčky je rozdělen na horní a spodní. Tyto prostory obvykle obsahují koše na specifický druh nádobí. Nejvýhodnější jsou koše přestavitelné, které umožňují upravit vnitřní prostor myčky dle potřeby. Je-li nádobí v myčce dobře uloženo, je i následně dobře umyto. Praktické jsou speciálně uzpůsobené koše se sklopnými držáky pro vinné sklenice, talíře a jiné křehké sklo.

obrázek ke článku Vnitřní vybavení myčky, mycí tablety, leštidlo

Tablety a čisticí prostředky tvoří nutné příslušenství pro myčky nádobí. Ne všechny myčky jsou uzpůsobeny všem druhům tablet, které jsou dostupné na trhu (2in1, 3in1, 4in1).

Při výběru myčky musíte zvážit, jaké tablety plánujete používat, aby vámi zvolená myčka obsahovala odpovídající program, který dokáže tablety plně využít a dobře zpracovat.

V případě, že nepoužijete tablety, ale mycí prášky, pak využijete zásobníky, které zaručí, že mycí prostředek je postupně uvolňován během programu mytí. Zásobníky jsou většinou dělené pro prášek na předoplach a samotné mytí. Pokud nemáte dělený zásobník, nasypte prášek pro předmytí přímo do myčky.

Leštidlo nezajišťuje pouze lesk nádobí, ale také rychlé stečení vody, čímž zabraňuje tvoření zaschlých kapek od vody. Mělo by být doplňováno přibližně po 20 mytích.


Sdílet na: Facebook Linkuj.cz
Přehled komentářů k článku
... doposud nebyl přidán žádný komentář ...
obrázek ke článku Vnitřní vybavení myčky, mycí tablety, leštidlo


(c) Naše výživa, 2010-2023 - Provozní podmínky serveru - Použití cookies - Kontakty    Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní